ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

Не достатньо лише здобути знання – треба знайти їм застосування

І.В.Гете.

Інформація про заклад

будинокМенська СЮТ

Комунальний заклад позашкільної освіти Менська станція юних техніків Менської міської ради ( Менська СЮТ) – одна з ланок позашкільної освіти нашого міста.

Менська СЮТ існує в місті Мені з 1990 року, і з тих пір безперервно залучає юних жителів нашого міста та району до технічної творчості, надає додаткову освіту та допомагає знайти свій шлях у житті.

СЮТ – єдиний у нашому місті заклад дитячої творчості, де діти займаються технічним спортом. Станція допомагає вихованцям реалізувати свою життєву позицію, міцно пов’язати своє життя зі світом техніки, допомагає дітям і підліткам визначитися у виборі.

Нове приміщення закладу було створено в 1996 році. Розташоване в зручному для дітей місці – неподалік від школи, має теплі, затишні кабінети.

На СЮТ існує постійнодіюча виставка, на якій представлені кращі роботи гуртківців.

Із року в рік, двері Станції юних техніків щоденно відкриті для багатьох вихованців. Тут діти мають змогу отримати знання, не передбачені в шкільних програмах.

Структура закладу постійно змінюється з метою вдосконалення своєї роботи та створення кращих умов для професійної реалізації педагогів, комфорту та творчого натхнення дітей.

У закладі працюють гуртки технічної творчості, спортивно-технічні, майстерні декоративно-прикладної творчості. Нині навчання спрямоване не лише на засвоєння вихованцем певного багажу знань, умінь та навичок, а й на розвиток його професійних компетентностей.

Менська станція юних техніків співпрацює з багатьма закладами освіти. Гуртки станції працюють на базі шкіл та дитячих садків громади та району (Макошинська ЗЗСО, Киселівська ЗЗСО., Покровська ЗЗСО., Бірківська ЗЗСО, Лісківська ЗЗСО, Стольненська ЗЗСО, д/с ім. Гагаріна та д/с "Дитяча Академія").

Основне завдання педагогічного колективу станції – задоволення різноманітних потреб учнів: творчих, пізнавальних, професійно-орієнтованих.

Вихованці гуртків беруть участь у районних, обласних та Всеукраїнських виставках, конкурсах, змаганнях і мають неабиякий успіх. За високі досягнення найкращих гуртківців щороку нагороджують грамотами, дипломами, подарунками.

Сучасному суспільству необхідні активні, розумні, фізично і морально здорові люди, які зможуть реалізувати свій внутрішній потенціал на користь країни, в якій живуть.

І, як свідчить практика, наша станція – такий заклад, дружба з яким ніколи не закінчується. Якщо вже дитина прийшла займатися в один із гуртків – це захоплення на все життя.

Менська СЮТ – це колектив професіоналів, самовідданих творчих педагогів, які люблять свою справу і своїх вихованців. А де любов, там перемога над будь-якими труднощами.

КЗПО Менська СЮТ розташований за адресою: 15600, Чернігівська область. Корюківський район, м. Мена, вул. Шевченка 74/б.

сют

НОВИНИ

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

тел. (04644) 2-17-57

Дата останньої зміни 12 Травня 2022

Фотогалерея