Менські авіамоделісти виграли перехідний кубок відкритих змагань з авіамодельного спорту у м.Конотоп

16 квітня відбулися VІ відкриті міські змагання з авіамодельного спорту в класі вільно літаючих мікро моделей, присвячених Дню Космонавтики. Змагання проходили в м. Конотоп Сумської області на летовищі „ Авіакон ”. Загалом було присутніх близько 50 учасників, з них сформовані 23 команди. Учасники були з міст Ромни, Конотоп, Мена, Охтирка, Недригайлів.

Змагання проводились в трьох класах моделей: клас „ Колібрі ” (розмах крил до 250мм, клас F-1-N розмах крил до 600мм і клас F-1-M розмах крил до 460 мм і вагою гумо мотора до 2,5 грам.

Змагання проходили в особистій і командній першості.

В особистій першості від Менської станції юних техніків взяли участь 7 учасників і 2 команди: „Стелс” і „Дельта”.

В особистій першості 1-е місце здобув Олещенко Владислав, набравши 42,4 бали.
В командній першості команда „Стелс” зайняла 1-е місце Менської СЮТ, набравши 68,1 бала. Учасники команди „Стелс”: Хоменко Максим (клас „Колібрі” — 9,3бали), Олещенко Владислав (клас F-1-N — 42,4 бали), Сбитний Леонід (клас F-1-М — 16,4 бали).

Вдало дебютував Григорій Фурман, набравши найбільше в 1-ому турі в класі F-1-N — 22 бали.

Команда „Дельта” зайняла 7 місце. Учасники команди „Дельта”: Фурман Григорій (клас „Колібрі”), Прокопенко Владислав (клас F-1-N), Скиба Дмитрій (клас F-1-М).

Прокопенко Артем також дебютував в особистій першості в класі „Колібрі” та в класі F-1-N, показавши гарний результат.

Команда „Стелс” посіла перше місце, виграла перехідний кубок та була нагороджена дипломом Роменської міської організації Товариства сприяння оборони України, яка була організатором цих змагань.